W Toruniu nie brakuje zabytków architektonicznych, obiektów militarnych czy dzieł sztuki. Miejscowość tę, co roku odwiedza kilka milionów turystów, z czego sporą część stanowią obcokrajowcy. Miasto jest miejscem atrakcyjnym nie tylko dla osób, które chcą odpocząć lub pozwiedzać, ale też dla inwestorów i biznesmenów. Toruń to miasto, które szybko się rozwija i ma duży potencjał inwestycyjny. Wszystko to sprawia, że szybko rozkwitła tutaj turystyka biznesowa.

Rozbudowana baza noclegowa i zaplecze konferencyjne, dostępność komunikacyjna oraz szeroki wybór lokali gastronomicznych – to wszystko sprawia, że Toruń jest idealnym miejscem do zorganizowania wyjazdu integracyjnego czy szkolenia. Na obszarze miasta znajdują się liczne sale konferencyjne, również na terenie zabytkowych obiektów. To właśnie tu znajduje się jeden z największych obiektów konferencyjnych w kraju, który jest przystosowany do przyjęcia 800 osób. Oczywiście sale na kameralne spotkania też się znajdą.

Toruńska baza noclegowa również należy do rozwiniętych. Pracodawcy, którzy szykują wyjazd dla swoich pracowników, mają do wyboru hotele w różnych kategoriach cenowych, pensjonaty i prywatne mieszkania. Jak widać, Toruń daje wiele możliwości, zarówno małym, jak i większym, bogatym firmom. Poza negocjacjami czy szkoleniami miasto świetnie nadaje się na wyjście integracyjne ze znajomymi z pracy. W końcu Toruń to ośrodek gospodarczy, kulturalny i rozrywkowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
You need to agree with the terms to proceed