Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia
Staż specjalista ds. marketingu
Miejsce pracy: Toruń
Numer: StPr/24/0512
OBOWIĄZKI:
analiza rynku, przeprowadzanie badań naukowych, analiza konkurencji oraz zbieranie danych i preferencji konsumentów, wsparcie w przygotowywaniu plakatów marketingowych, zarządzanie treściami - tworzenie i aktualizacja treści na stronach internetowych i portalach społecznościowych, udziała w planowaniu, tworzeniu i monitorowaniu kampanii reklamowychonline i ofline, analiza efektywności kampanii, SEO i SEM, e-mail marketing, rozmowy i negocjacje z klientami, organizacja eventów oraz szkoleń
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: marketing, handel zagraniczny, zarządzanie

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: marketing, handel zagraniczny, zarządzanie

Wymagania inne:

Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe (marketing, handel zagraniczny, zarządzanie), może być student

Miejsce pracy:

Toruń

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia