Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia
Staż pomoc administracyjna
Miejsce pracy: Toruń
Numer: StPr/24/0270
OBOWIĄZKI:
Obsługiwanie korespondencji jednostki. Przyjmowanie i obsługa interesantów. Udzielanie informacji (w tym tel., e-mailowo). Przygotowywanie sprawozdań, raportów. Obsługiwanie urządzeń biurowych. Porządkowanie i archiwizowanie dokumentacji. Organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami etyki zawodowej, BHP, ergonomii, ochrony P. Poż. i środowiska. Wykonywanie poleceń przełożonych dot. pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: administracja, zarządzanie, ekonomia
Uprawnienia: znajomość pakietu office

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe: administracja, zarządzanie, ekonomia, itp.). Znajomość języka angielskiego lub ukraińskiego w stopniu komunikatywnym. Skrupulatność, sumienność, odpowiedzialność, komunikatywność, wysoka kultura osobista

Miejsce pracy:

Toruń

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia