Spedytor Całopojazdowy Krajowy i Międzynarodowy

  1. Praca Toruń
  2. Oferty pracy
  3. Spedytor Całopojazdowy Krajowy i Międzynarodowy
GEODIS Road Network jest jedną z największych spółek sektora TSL w Polsce. Firma powstała z połączenia doświadczenia dwóch marek: PEKAES i GEODIS. Obie firmy łączy wieloletnia tradycja, doświadczenie i wysoka rozpoznawalność na krajowym i międzynarodowym rynku usług logistycznych.
Marka GEODIS jest obecna w 170 krajach, w których zatrudnia ponad 44 000 pracowników. Pozycja rynkowa GEODIS znajduje odzwierciedlenie w czołowych rankingach biznesowych: GEODIS jest numerem 1 we Francji oraz 7. firmą logistyczną na świecie. W 2021 firma GEODIS wygenerowała 10,9 mld euro przychodu.
W Polsce GEODIS dysponuje jedną z najefektywniejszych sieci terminali dystrybucyjnych oraz magazynów logistycznych. Firma zatrudnia ponad 1000 pracowników, którzy z pasją i zaangażowania zapewniają kompleksową obsługę Klientów w ramach całego łańcucha dostaw poprzez wyspecjalizowane linie produktowe: dystrybucję drobnicową krajową i międzynarodową, logistykę kontraktową, spedycję całopojazdową krajową i międzynarodową oraz spedycję kolejową, morską i lotniczą.
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Twój zakres obowiązków
  • Przyjmowanie i realizacja zleceń transportowych całopojazdowych
  • Realizacja założeń budżetowych
  • Praca na giełdach transportowych
  • Budowanie długofalowej współpracy z Klientami oraz ich rozwój
  • Prowadzenie aut oraz kontrolowanie przebiegu procesu transportowego i rozwiązywanie pojawiających się trudności
  • Budowanie długofalowej współpracy z przewoźnikami, optymalizacja kosztów transportowych
  • Dbanie o najwyższą jakość usług transportowych oferowanych Klientom
Nasze wymagania
  • Doświadczenie w pracy Spedytora Całopojazdowego minimum 2 lata
  • Doświadczenie w pracy na giełdach transportowych i platformach
  • Dobra znajomość rynku przewoźników
  • Doświadczenie w „prowadzeniu aut”
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
Mile widziane
  • Wykształcenie kierunkowe: transport / logistyka
  • Doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu przewoźników
To oferujemy
  • Umowa o pracę
  • System premiowy
  • Prywatna bezpłatna opieka medyczna
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Karta zniżkowa na paliwo na stacjach Orlen
  • Karty sportowe
  • Szkolenia i kursy
  • Konkursy z nagrodami
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • System wdrożenia "Smart Start"