Specjalista w Dziale Remontów i Inwestycji

  1. Praca Toruń
  2. Oferty pracy
  3. Specjalista w Dziale Remontów i Inwestycji
UNIWERSYTET MIKOŁAJA KOPERNIKA W TORUNIU
Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy
zatrudni na stanowisko
specjalisty
w
Dziale Remontów i Inwestycji Collegium Medicum
Miejsce pracy: Bydgoszcz

Główne obowiązki:

  • planowanie i rozliczanie robót budowlanych prowadzonych na obiektach,
  • sporządzanie przedmiarów robót, kosztorysów, STWIOR,
  • nadzór / pomoc w nadzorze wykonawstwa robót budowlanych z ramienia inwestora,
  • współpraca z uczestnikami procesu budowlanego innych branż,
  • kontrola terminowości oraz jakości prowadzonych robót,
  • nadzór nad sporządzaniem i przechowywaniem dokumentów budowy.

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie wyższe o kierunku budownictwo, elektrotechnika, inżynieria sanitarna lub pokrewne,
  • doświadczenie zawodowe w realizacji procesów budowlanych,
  • uprawnienia budowlane,
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),
  • skrupulatność, terminowość i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.
  • umiejętność dobrej organizacji pracy, w tym pracy zespołowej,
  • umiejętność działania pod presją czasu,
  • asertywność.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w renomowanej Uczelni,
  • praca dająca możliwość równowagi między życiem zawodowym a prywatnym,
  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. „trzynastka”,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego i programu opieki medycznej,
  • możliwość skorzystania z pakietu świadczeń socjalnych, m.in.:
    • dofinansowania biletów na wydarzenia kulturalne i sportowe,
    • dofinansowania do karty Multisport,
    • dofinansowania opłat z tytułu uczęszczania dziecka do żłobka, przedszkola lub innych placówek wychowania przedszkolnego,
    • dofinansowania wypoczynku, w tym wypoczynku dzieci i młodzieży,
    • preferencyjnych pożyczek.