Specjalista ds. Logistyki
Miejsce pracy: Toruń
Opis stanowiska:
  • Planowanie i koordynowanie łańcucha dostaw,
  • Optymalizacja procesów logistycznych,
  • Monitorowanie przesyłek zamówień i przesyłek,
  • Współpraca z dostawcami i przewoźnikami,
  • Zarządzanie stanami magazynowymi,
  • Raportowanie i analiza danych logistycznych.
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane logistyka, transport),
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów,
  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel,
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pakiet socjalny i dodatkowe benefity,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.