Specjalista ds. handlowych z j. niemieckim

  1. Praca Toruń
  2. Oferty pracy
  3. Specjalista ds. handlowych z j. niemieckim

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Miejsce pracy: Toruń
Zadania:
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami,
  • Negocjacje warunków handlowych oraz prowadzenie rozmów handlowych również w języku niemieckim,
  • Realizacja planów sprzedażowych,
  • Współpraca z innymi działami w celu optymalizacji procesów sprzedażowych.
Wymagania:
  • Znajomość j. niemieckiego (min. poziom B2/C1),
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane,
  • Zdolności negocjacyjne,
  • Samodzielność, zaangażowanie i determinacja.
Oferujemy:
  • Pełny etat, umowa o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w systemie prowizyjnym,
  • Możliwość rozwoju,
  • Pracę w przyjaznej atmosferze,
  • Benefity pracownicze (karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, itp.).