Masazysta orientalny/masażysta tradycyjnego masażu orientalnego

  1. Praca Toruń
  2. Oferty pracy
  3. Masazysta orientalny/masażysta tradycyjnego masażu orientalnego
Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia
Miejsce pracy: Toruń
Numer: StPr/24/0630
OBOWIĄZKI:
- wykonywanie masaży: tajskiego, balijskiego, filipińskiego, lomi lomi, masaży orientalnych zgodnie ze sztuką;- wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych na ciało;- przyjmowanie rezerwacji;- dbałość o porządek w miejscu pracy – dotyczy to obowiązku porządku na własnym stanowisku pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : umiejętność wykonywania masaży orientalnych (masaż balijski,tajski,lomi lomi,filipiński,hawajski), posiadanie certyfikatu ukończenia kursu masażu orientalnego, mile widziana znajomość języka angielskiego

Miejsce pracy:

Toruń

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia