Koordynator do spraw pracowniczych

  1. Praca Toruń
  2. Oferty pracy
  3. Koordynator do spraw pracowniczych
Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia
Miejsce pracy: Toruń
Numer: StPr/24/0603
OBOWIĄZKI:
- zabezpieczanie ciągłości zatrudnienia przez dostarczanie wykwalifikowanych zleceniobiorców i koordynowanie pracowników- budowanie pozytywnego wizerunku firmy- utrzymywanie trwałych relacji z klientami- zarządzanie ukraińskojęzycznymi projektami- przygotowywanie aktualnej dokumentacji dotyczącej pracowników.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Wymagania inne:

Komunikatywna znajomość języków ukraińskiego i rosyjskiego (zarówno w piśmie jak i w mowie) w związku z pracą w zespole obcokrajowców. Umiejętność pracy w zespole, umiejętności interpersonalne. Dyspozycyjność, kultura osobista. Możliwość wyjazdów w delegacje po Polsce. Przewidywany okres zatrudnienia 1 rok. Praca na 2 zmiany w godzinach: 6:00-14:00, 13:00-20:00.

Miejsce pracy:

Toruń

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia