Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia
Kierowca taxi
Miejsce pracy: Toruń
Numer: StPr/24/0627
OBOWIĄZKI:
PRZEWÓZ OSÓB NA TERENIE MIASTA TORUNIA, OKAZJONALNIE CAŁA POLSKA NA PODSTAWIE ZLECEŃ OTRZYMYWANYCH Z APLIKACJI MOBILNYCH.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: mołdawski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

miłe widziana znajomość języka polskiego. Ze względu na zamieszkałych w Toruniu obywateli Mołdowy, firma zamierza okazjonalnie świadczyć usługę zamówienia taksówki z kierowcą, który mógłbym porozumiewać się z klientem, w jego ojczystym języku (mołdawskim), w czasie kiedy takich nie będzie - będzie wykonywał zlecenia standardowe.

Miejsce pracy:

Toruń

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia