Praca: Terapeuta zajęciowy

Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu
Terapeuta zajęciowy
Miejsce pracy: Kowalewo Pomorskie
Numer: StPr/21/0179
OBOWIĄZKI:
Praca z osobami dorosłymi, niepełnosprawnymi intelektualnie,Prowadzenie zajęćć terapii zajęciowej w uzgodnionej pracowni zgodnie z Regulaminem Organizacyjnym Warsztatu Terapii Zajęciowej,współtworzenie i realizacja Indywidualnego Programu Rehanilitacji Zawodowej i SPołecznej Uczestnika,odpowiedzialność za bezpieczeństwo uczestnika w trakcie zajęć i poza WTZ,Udział w zebraniach Rady Programowej WTZ,współdziałanie z pozostałymi pracownikami Warsztatu,Współpraca z rodzicami/opiekunami
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: pedagogika socjalna

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe lub podyplomowe o kierunkach pedagogika, pedagogika specjalna, oligofrenopedagogika lub wykształcenie wyższe i ukończona policealna szkołą o specjalności terapeuta zajęciowy.Doświadczenie zawodowe-doświadczenie w pracy z osobami z niepełnosprawnośćiąUmiejętnośi: komunikatywność, umiejętność nawiązywania kontaktów z osobami z niepełnosprawnościami, empatia, odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę.

Miejsce pracy:

Kowalewo Pomorskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu