Praca: Technik (nr 0308)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Technik (nr 0308)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/0308
OBOWIĄZKI:
Zakres wykonywanych zadań na stanowisku- praca przy urządzeniach pod napięciem, rozdzielnie Nn do 0,4 kV- analiza danych stanu sieci zasilania- testy sprawnosci zasilania gwarantowanego i awaryjnego- pomiary kontrolne baterii akumulatorów- udział we wdrażaniu do eksploatacji nowego sprzętu zasilajacego- planowanie nowych i modernizowanie istniejących instalacji elektrycznych na potrzeby urządzeń teleinformatycznych- udział w dokonywaniu przeglądów technicznych, konserwacji zespołów prądotwórczychCo mozemy Ci zaoferować:- regularne i terminowe wynagrodzenie- wynagrodzenie roczne i dodatki stażowe- stabilne warunki zatrudnienia / umowa o pracę- system motywacyjny / dodatkowe premie, dodatkowe urlopy wypoczynkowe- pracę w miłej i przyjaznej atmosferze- pracę w dynamicznym zespoleInformacje dodatkowe:- norma czasu pracy - pełna - skrócona 8 h dziennie / 40 h tygodniowo - przedłużona do 12 h- praca zmianowa: praca 5 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku- wysiłek fizyczny: nieznacznyWyzwania jakie na Ciebie czekają- praca na rzecz bezpieczeństwa łączności- praca z wykorzystaniem nowoczesnych technologii- poznawanie nowoczesnych systemów monitorowania i systemów zasilania
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, elektryczne, kierunek: elektryczny, elektronika lub pokrewne
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Wymagania niezbędne:Poziom wykształcenia: minimum średnie: kierunek profil: elektryczny, elektronika lub pokrewneStaż pracy: przy wykształceniu średnim - 3 lata, przy wykształceniu wyższym 1 rokświadectwo kwalifikacji SEP Gr. 1 Eksploatacjaumiejętności: dobra znajomośc zagadnien z zakresu eksploatacji urządzeń zasilających prądu zmiennego i stałego dla teleinformatyki (UPS, siłownie), obsługa zespołów prądotwórczych powyżej 50 kVAumiejętność czytania dokumentacji technicznej i chcematów elektrycznychWymagania dodatkowe:- mile widziane doswiadczenie w zawodzie elektryk - pomiary kontrolne- obsługa komputeraCzego oczekujemy od Ciebie:- samodzielność- dokładność- dyspozycyjność- terminowego wykonywania zadań- zaangażowania w procesie pracy

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy