Praca: Stażysta (docelowo starszy ratownik-kierowca w jrg)(nr 1081)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Stażysta (docelowo starszy ratownik-kierowca w jrg)(nr 1081)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/1081
OBOWIĄZKI:
SZCZEGÓŁOWE WYMOGI ORAZ PEŁNA TREŚĆ OGŁOSZENIA NA STRONIE INTERNETOWEJ SZKOŁY W ZAKŁADCE PRACA STAŻYSTA W JEDNOSTCE RATOWNICZO-GAŚNICZEJOgólny zakres obowiązków:a) wykonywanie poleceń dowódcy zastępu lub dowódcy sekcji w czasie działań ratowniczo-gaśniczych,b) doprowadzanie wozów bojowych do pełnej gotowości bojowej i czystości natychmiast po powrocie z akcji lub ćwiczeń, c) uczestniczenie w szkoleniach doskonalących,d) ponoszenie odpowiedzialności za prawidłowe przyjęcie samochodów i sprzętu silnikowego znajdującego się na wyposażeniu jednostki podczas zmiany służby,e) przestrzeganie zasad BHP w toku ćwiczeń, akcji ratowniczo-gaśniczej oraz zajęć gospodarczych i porządkowych,f) wykonywanie napraw bieżących i konserwacji powierzonego sprzętu silnikowego i pojazdów,g) staranne prowadzenie kart drogowych i kart pracy sprzętu silnikowego,h) przygotowywanie przydzielonych pojazdów i sprzętu silnikowego do okresowych przeglądów i wykonywanie obsług technicznych tego sprzętu,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C
Uprawnienia: prawo jazdy kat.B

Wymagania inne:

wykształcenie: co najmniej średniekategoria prawa jazdy min B, C

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Mianowanie

Wynagrodzenie brutto:

od 3 942 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy