Staż pracownik administracyjno - biurowy

  1. Praca Toruń
  2. Oferty pracy
  3. Staż pracownik administracyjno - biurowy
Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia
Miejsce pracy: Toruń
Numer: StPr/24/0266
OBOWIĄZKI:
zapoznanie się z przepisami i regulaminem organizacyjnym pracy, obsługa interesantów, udzielanie informacji, kierowanie do odpowiedniego pracownika, obsługa sekretariatu, sporządzanie i przygotowywanie dokumentacji, prowadzenie ewidencji materiałówbiurowych/zamawianie, działania marketingowe (media społecznościowe, zamawianie gadżetów), zarzadzanie pocztą biurową z maila, obsługa kadr i płac (prowadzenie tematów przekazanych przez specjalistów), pomoc w rekrutacjach (dodawanie ogłoszeń), kontakty z urzedami w zakresach przekazanych: legalizacja, przygotowywanie dokumentów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: znajomość MS OFFICE

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Wykształcenie: średnie zawodowe
Język: rosyjski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Wymagania inne:

umiejętność pracy w zespole, łatwość komunikowania się, dokładność, sumienność, mile widziane prawo jazdy oraz mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego i rosyjskiego

Miejsce pracy:

Toruń

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia