Praca: Starszy referent w sekcji technicznej (nr 0781)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Starszy referent w sekcji technicznej (nr 0781)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/0781
OBOWIĄZKI:
Ogólny zakres obowiązków1. Obsługa systemu Microsoft Office - pełen pakiet2. Przygotowywanie pism i prowadzenie bieżącej korespondencji służby czołgowo-samochodowej związanych z realizacją zadań na zajmowanym stanowisku3. wykonywanie stosownie do wynikających potrzeb zestawień, meldunków, sprawozdań, tabel, wykazów, które zawierają dane i informacje bezpośrednio wynikające z działalności na zajmowanym stanowisku Wynagrodzenie zasadnicze 2840 + premia 10% + dodatek za wysługę lat
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: Obsługa komputera

Wymagania inne:

Wymagania - oczekiwania pracodawcy:- wykształcenie: średnie liczba lat pracy ogółem 3 lata, preferowane wyższe,- obsługa komputera- biegła znajomość Microsoft Office- redagowanie pism- opracowywanie planów

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 840 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy