Sprzedawca w sklepie odzieżowym(nr 0030)

  1. Praca Toruń
  2. Oferty pracy
  3. Sprzedawca w sklepie odzieżowym(nr 0030)
Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Miejsce pracy: Osielsko
Numer: StPr/22/0030
OBOWIĄZKI:
sprzedaż odzieży i galanterii skórzanej, tworzenie krótkich filmików, zdjęć, czy innych materiałów na media społecznościowe butiku, przyszłościowo- obsługa sklepu internetowego, prowadzenie live sprzedażowych, otwartość, odwaga w występowaniupierwsza umowa zlecenie, przyszłościowo umowa o pracę
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

mile widziane w sprzedaży, otwartość, komunikatywność, wymagana znajomość j. angielskiego, uprawnienia/umiejętności: robienie zdjęć, kręcenie krótkich filmików na media społecznościowe; Facebook/Instagram/ TikTok, obsługa kasy fiskalnej, zainteresowanie kwestiami: mody, ubioru, trendów

Miejsce pracy:

Osielsko

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy