Specjalista / Specjalistka ds. zamówień publicznych

  1. Praca Toruń
  2. Oferty pracy
  3. Specjalista / Specjalistka ds. zamówień publicznych
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Obowiązki:
  • wyszukiwanie przetargów na budowy obiektów użyteczności publicznej i ubieganie się o uzyskanie zaproszenia do udziału
  • biegła obsługa platform i biuletynów z przetargami publicznymi
  • analiza dostępnych przetargów i podjęcie decyzji wraz z zarządem o zaangażowaniu się w przetarg
  • skrupulatne wypełnianie dokumentacji przetargowej i dbanie o terminowe składanie wniosków
  • wyszukiwanie źródeł wiedzy o przetargach publicznych
  • wysyłanie ofert o współpracę
  • dokładna analiza umowy z zamawiającym, dla którego realizowana będzie budowa
  • przygotowanie wartości kosztów pośrednich
  • zbieranie informacji na temat stanu finansowego zleceniodawców i partnerów we współpracy z komórką finansową
  • współpraca z działem realizacji i działem kosztorysowania
Wymagania:
  • Wykształcenie techniczne lub administracyjno-prawne będą atutem
  • Znajomość branży budowlanej i zamówień publicznych
  • Znajomość ustawy: prawo zamówień publicznych
  • Dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie i samodzielność
  • Dokładność i skrupulatność
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Lukratywny system premiowy
  • Możliwość rozwoju po stronie generalnego wykonawcy posiadającego ugruntowaną pozycję na rynku
  • Praca stacjonarna lub hybrydowa – do ustalenia przez strony
  • Podstawowe narzędzia pracy