Praca: Specjalista (nr 0801)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Specjalista (nr 0801)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/0801
OBOWIĄZKI:
Sporządzanie protokołów, korekta tekstów, przygotowywanie protokołów wystąpień, współudział w redagowaniu publikacji, przygotowywanie materiałów do procesu wydawniczego, rozliczanie zadań związanych z planowaniem i organizowaniem pracy dyrektora
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

- wykształcenie wyższe filologia polska, dziennikarstwo) jako dodatkowe studia podyplomowe z zakresu: redakcja językowa tekstu, korekta, edytorstwo- wymagane doświadczenie min. 3 lata - znajomość realizacji procesu wydawniczego, obsługa MS Office, umiejętność redakcji technicznej tekstu, doskonała znajomość zasad pisowni, interpunkcji, gramatyki języka polskiego

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 1 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy