Specjalista ds. Zamówień Publicznych

  1. Praca Toruń
  2. Oferty pracy
  3. Specjalista ds. Zamówień Publicznych
Na rynku usług doradczych obecni jesteśmy od 1994 roku. Główna działalność Spółki koncentruje się na sektorze publicznym. Od 2011 roku organizujemy i przeprowadzamy postępowania o udzielenie zamówienia publicznego (indywidualne lub w ramach grup zakupowych).
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Zakres obowiązków
  • Przygotowywanie kompletnej dokumentacji postępowania o zamówienie publiczne zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Samodzielne prowadzenie postępowań o udzielenie zamówienia publicznego po stronie zamawiającego
  • Uczestniczenie w procesie badania i  oceny ofert pod kątem formalno-prawnym (w tym uczestnictwo w pracach komisji przetargowej)
  • Sporządzanie protokołów z postępowania o udzielenie zamówienia publicznego
  • Opracowanie pism kierowanych do wykonawców w toku postępowania ( wezwanie, zawiadomienie)
  • Przygotowywanie i publikacja ogłoszeń w BZP oraz e-Notices.
Wymagania
  • Bardzo dobra znajomość przepisów ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych oraz przepisów wykonawczych
  • Minimum roczne doświadczenie w obszarze zamówień publicznych po stronie zamawiającego
  • Doświadczenie w prowadzeniu (po stronie zamawiającego) postępowań na dostawy / usługi
  • Doświadczenie w prowadzeniu postępowań na roboty budowlane będzie dodatkowym atutem
  • Biegła umiejętność obsługi platformy e-zamówienia
  • Umiejętność obsługi platform komercyjnych będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office
  • Rzetelność i terminowość w wykonywaniu zadań
  • Komunikatywność
Oferujemy
  • Wynagrodzenie zasadnicze, premię kwartalną