Praca: Specjalista ds. zakupów

Ogłoszenie numer: 4222094, z dnia 2021-02-18

Przedsiębiorstwo Remontowo – Budowlane „AGAD” Sp. z o.o

Ul. Chrzanowskiego 23b, 87-100 Toruń

Zatrudni osobę na stanowisko:

Specjalista ds. zakupów

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Toruń

Opis stanowiska

  • Aktywne poszukiwanie dostawców
  • Negocjowanie warunków zakupu z dostawcami
  • Analiza zapotrzebowania materiałowego
  • Zapewnienie dostępności, materiałów i sprzętu na budowach
  • Współpraca z dostawcami w zakresie realizacji dostaw i zaopatrzenia na budowie

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie w negocjacjach z dostawcami
  • Dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego/ dodatkowym atutem
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilność zatrudnienia
  • Pracę w renomowanej Firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego