Praca: Specjalista ds. Kadr

Ogłoszenie numer: 4557731, z dnia 2021-05-14

Spółka Aplex zajmująca się produkcją wyrobów z tworzyw sztucznych, w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni:

Specjalista ds. Kadr

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz

Opis stanowiska

  • Administrowanie sprawami administracyjnymi
  • Przygotowywanie teczek osobowych i archiwizowanie ich
  • Karty ewidencji czasu pracy
  • Przygotowywanie umów, aneksów, świadectw pracy
  • Ewidencjonowanie urlopów i ich rozliczanie
  • Rekrutacja pracowników
  • Sporządzanie raportów , zestawień i analiz z zakresu administracji kadr (w tym także na potrzeby GUS)
  • Ścisła współpraca z Biurem Rachunkowym (Dział Płac )
  • Przygotowywanie danych do listy płac
  • Współpraca z BHP –owcem
  • Organizacja szkoleń, współpraca z firmami szkoleniowymi
  • Obsługa kadrowa pracowników (przygotowanie dokumentów, kontrola ważności badań, szkoleń BHP i innych)
  • Kompleksowa obsługa pracowników w zakresie administracji personalnej.
  • Ubezpieczenie grupowe
  • PPK

Wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenia w pracy
  • Mile widziana znajomość procesu zatrudniania obcokrajowców.
  • Wykształcenie wyższe lub średnie
  • Dobra znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office
  • Umiejętność sprawnego ustalania priorytetów i efektywnej pracy pod presją czasu
  • Samodzielność i zaangażowanie w podejmowane zadania
  • Skrupulatność i bardzo dobra organizacja pracy
  • Sumienność, odpowiedzialność, rzetelność
  • Kreatywność i otwartość na zmiany
  • Umiejętność budowania zaufania i relacji z ludźmi
  • Dobra znajomości języka angielskiego

Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków służbowych,
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Karta multisport