Praca: Specjalista ds. finansowo-księgowych (nr 1512)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Specjalista ds. finansowo-księgowych (nr 1512)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/1512
OBOWIĄZKI:
Opis stanowiska:- Weryfikacja, dekretowanie i księgowanie dokumentów- Wystawianie faktur- Prowadzenie ewidencji księgowych (w tym rejestrów VAT) i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej- Prowadzenie ewidencji środków trwałych- Przygotowywanie przelewów i księgowanie wyciągów bankowych- Rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych- Nadzór nad ewidencją gospodarki magazynowej- Analiza kont rozrachunkowych oraz uzgadnianie saldOferujemy:- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę- Wsparcie Zespołu we wdrożeniu w nowe obowiązki- Rozwój zawodowy oraz niezbędne szkolenia- Idealne miejsce pracy w samym centrum miasta, zapewniamy parkingGodziny pracy 8-16 (od poniedziałku do piątku)Umowa o pracę: 3-mc okres próbny, następnie umowa na czas określonyWynagrodzenie 2.800 netto
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, ekonomiczne, kierunek: Finanse i rachunkowość

Wymagania inne:

Wymagania:wykształcenie wyższe lub średnie ekonomiczne(preferowany kierunek: finanse i rachunkowość)znajomość systemów finansowo-księgowych, w tym mile widziana Symfoniamin. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowiskupraktyczna znajomość pełnej księgowości oraz przepisów z zakresu prawa podatkowego i umiejętność ich prawidłowego interpretowania i stosowaniaumiejętność weryfikacji dokumentów księgowychkomunikatywność i umiejętność pracy w zespolewspółpraca z pozostałymi działami Spółkisamodzielność i dobra organizacja pracy

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy