Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim
Sekretarka
Miejsce pracy: Ciechocinek
Numer: StPr/22/0893
OBOWIĄZKI:
Przepisywanie na komputerze wszelkiej korespondencji i sprawozdań zleconych przez Dyrektora.Opracowanie korespondencji w zakresie administracyjno-gospodarczym. Ewidencjonowanie korespondencji tzn. przyjmowanie, rejestrowanie w Dzienniku Korespondencji oraz pocztowej książce nadawczej i wysyłanie;Gromadzenie i przechowywanie dokumentacji. Wydawanie delegacji służbowych.Organizowanie i zaopatrywanie firmy w materiały i artykuły biurowe potrzebne do funkcjonowania biura.Prowadzenie dokumentacji dotyczącej umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej z NFZ.Prowadzenie dokumentacji dotyczącej turnusów rehabilitacyjnych (PCPR-y, MOPS-y).Koordynacja działań związanych z organizacją imprez kulturalno-oświatowych.Dbałość o czystość, ład i porządek w sekretariacie.Obsługa Dyrektora i jego gości - serwowanie napojów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Miejsce pracy:

Ciechocinek

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim