Praca: Samodzielna księgowa / samodzielny księgowy

Ogłoszenie numer: 4473248, z dnia 2021-04-02

Kancelaria Rachunkowa Kobierowska Sp. z o.o. Sp. K.

Kancelaria Rachunkowa KOBIEROWSKA Sp. z o.o. Sp.K. jest lokalnym biurem rachunkowym z 10 letnim doświadczeniem.  Jako Kancelaria Rachunkowa oferujmy usługi  lokalnie jak poprzez kanał online.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy Pracowników z opcją długotrwałej współpracy.

Samodzielna księgowa / samodzielny księgowy

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Osielsko

Opis stanowiska

W związku z dynamicznym rozwojem i regularnie powiększającą się bazą naszych klientów, do naszego zespołu poszukujemy kolejnych osób na stanowisko "samodzielna księgowa / samodzielny księgowy".

Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie:

  • samodzielne prowadzenie księgowości klientów (KPiR lub księgi rachunkowe),
  • sporządzanie deklaracji podatkowych i prowadzenie dokumentacji podatkowej (PIT, CIT, VAT),
  • przygotowywanie sprawozdań finansowych oraz bilansów okresowych,
  • kontakty z organami administracji publicznej (US itp.),

Wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe o kierunku rachunkowość
  • znajomość programu OPTIMA
  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku z obowiązkami obejmującymi: samodzielne prowadzenie pełnej księgowości,
  • bardzo dobra znajomość Ustawy PIT, CIT, VAT, Ustawy o Rachunkowości,
  • współdziałanie z zespołem,
  • otwartość na naukę,
  • samodzielność,
  • zaangażowanie,
  • sumienność

Doświadczenie zdobyte w biurze rachunkowym będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • umowa o pracę,
  • normowany czas pracy,
  • praca w zgranym zespole, z dobrą atmosferą,
  • wdrożenie do pracy,
  • długofalową współpracę,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • interesującą, pełną wyzwań pracę w nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się biurze rachunkowym.

Wynagrodzenie

Od 3000 PLN