Referent ds. zamówień publicznych

  1. Praca Toruń
  2. Oferty pracy
  3. Referent ds. zamówień publicznych

Na rynku usług doradczych obecni jesteśmy od 1994 roku. Główna działalność Spółki koncentruje się na sektorze publicznym. Od 2011 roku organizujemy i przeprowadzamy postępowania o udzielenie zamówienia publicznego (indywidualne lub w ramach grup zakupowych).

Miejsce pracy: Bydgoszcz
Zakres obowiązków
  • Uczestniczenie w opracowaniu dokumentacji postępowań o zamówienie publiczne zgodnie z obowiązującymi przepisami: SWZ wraz z załącznikami
  • Przygotowywanie wniosków o wszczęcie postępowania
  • Uczestniczenie w procesie badania i  oceny ofert pod kątem formalno-prawnym (w tym uczestnictwo w pracach komisji przetargowej)
  • Przygotowywanie ogłoszeń w BZP oraz e-Notices
Wymagania
  • Znajomość przepisów ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych oraz przepisów wykonawczych
  • Doświadczenie w pracy w dziale zamówień publicznych po stronie zamawiającego - uczestniczenie w procesie udzielania zamówień publicznych
  • Umiejętność sporządzania protokołów z przeprowadzonych postępowań
  • Umiejętność obsługi platformy e-zamówienia
  • Umiejętność obsługi platform komercyjnych będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office
  • Rzetelność i terminowość w wykonywaniu zadań
  • Komunikatywność
Oferujemy
  • Wynagrodzenie zasadnicze, premię kwartalną
  • Szkolenia