Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Referent administracyjny
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/24/2611
OBOWIĄZKI:
Nauka analizy i korekty projektu aktu prawnego, pos względem redakcyjnym i legislacyjnym zgodnie z zasadami techniki prawodawczej; formatowania aktu prawnego przy zastosowaniu szablonu aktu prawnego opracowanego przez Rządowe Centrum Legislacji; zarządzania dokumentacją Biura Legislacji i Kontroli Zarządczej, w tym korespondencji przychodzącej, wewnętrznej i wychodzącej w postaci elektronicznej w systemie EZD PUW oraz w postaci papierowej; redagowana Biuletynu Informacji Publicznej w zakresie określonym dla Biura Legislacji i Kontroli Zarządczej.Staż odbywać się będzie w dzielnicy: Fordon-1
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

Mile widziane wykształcenie administracyjne.

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy