Pracownik Rejestracji
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Zakres obowiązków:
  • rejestracja oraz kompleksowa obsługa pacjentów na terenie placówki
  • telefoniczna informacja w zakresie udzielanych świadczeń medycznych
  • przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji pacjenta
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • obsługa kasy fiskalnej oraz urządzeń biurowych
Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie
  • biegła obsługa komputera i MS Office
  • dyspozycyjność (praca zmianowa)
  • komunikatywność, kreatywność, umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziana znajomość języka angielskiego oraz doświadczanie na podobnym stanowisku
Oferujemy:
  • pełen etat na umowę o pracę
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • miła atmosferę pracy w zgranym i przyjaznym zespole
  • pracę w nowo otwartym nowoczesnym ośrodku medycznym