Pracownik produkcji okien i drzwi aluminiowych

  1. Praca Toruń
  2. Oferty pracy
  3. Pracownik produkcji okien i drzwi aluminiowych

Ogłoszenie numer: 6792789, z dnia 2022-04-22

Przedsiębiorstwo Remontowo – Budowlane „AGAD” Sp. z o.o

Ul. Chrzanowskiego 23b, 87-100 Toruń

Zatrudni:

Miejsce pracy: Toruń

Opis stanowiska

  • Praca przy produkcji okien i drzwi aluminiowych
  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Cięcie profili
  • Montaż skrzydeł okiennych, szklenie

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe
  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • Dobra organizacja czasu pracy,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w renomowanej Firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenia