Praca: Pracownik obsługi biurowej (nr 0477)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Pracownik obsługi biurowej (nr 0477)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/0477
OBOWIĄZKI:
prowadzenie dokumentacji dotyczącej zatrudnienia cudzoziemców w firmie, telefoniczna obsługa klienta, komunikacja z firmami i partnerami, koordynacja przyjazdu nowych pracowników z Ukrainy, obsługa korespondencji, tłumaczenia językowe.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Język: rosyjski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: obsługa pakietu MS OFFICE
Uprawnienia: Pracownik obsługi biurowej
Uprawnienia: obsługa komputera z internetem

Wymagania inne:

mile widziane wykształcenie średnie oraz doświadczenie w firmie budowlanej zatrudniającej cudzoziemców, znajomość języka rosyjskiego, ukraińskiego i angielskiego w stopniu komunikatywnym, znajomość przepisów dotyczących zatrudniania i pobytu cudzoziemców w Polsce

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy