Firma BYPASS współpracująca z międzynarodową firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, posiadającą wieloletnie globalne doświadczenie w produkcji m.in. złączy, kabli oraz specjalistycznych wiązek kablowych dla wymagających klientów. Posiada zakład produkcyjny w Osielsku koło Bydgoszczy.

Pracownik magazynu
Miejsce pracy: Osielsko
Nr ref.: 1/2021
Obowiązki:
  • przyjęcie materiałów do magazynu
  • wysyłka wyrobów gotowych wraz z oklejaniem i pakowaniem wyrobów
  • konfekcjonowanie materiałów do produkcji
  • rozkładanie materiałów przyjętych na odpowiednie lokacje magazynowe.
Wymagania
  • Wykształcenie zawodowe (mile widziane średnie)
  • Chęć do pracy
  • Umiejętność pracy w zespole, organizacja pracy, odpowiedzialność i zaangażowanie
Mile widziane:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia na wózek widłowy UDT
Oferujemy:
  • Umowę o pracę (najpierw umowa na okres próbny na 3 miesiące)
  • Tymczasowo praca jednozmianowa, docelowo praca dwuzmianowa od poniedziałku do piątku
  • Benefity – multisport, opieka medyczna - Medicover, ubezpieczenie na życie, bony świąteczne, szkolenia
  • Możliwości rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej
  • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze, wsparcie pozostałych pracowników
  • Do zakładu dojeżdża autobus miejski z Bydgoszczy