Pracownik ds. rekrutacji i rozwoju

  1. Praca Toruń
  2. Oferty pracy
  3. Pracownik ds. rekrutacji i rozwoju
Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/24/1228
OBOWIĄZKI:
nauka prowadzanie projektów outsorcingowych, rejestrów dotyczących szkoleń, rekrutacji pracownikówzdobycie umiejętności w przygotowaniu umów o podnoszenie kwalifikacji zawodowychwsparcie w weryfikacji ważności uprawnień pracowniczychnauka w przygotowaniu dokumentów do przedłużania uprawnień zdobycie doświadczenia w wystawianiu zaświadczeń o odbytych szkoleniachrealizowanie zleceń dotyczących wdrażana nowych pracownikówStaż odbywać się będzie w Śródmieściu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

wyższe/ostani rok studiówznajomość programu Excelzarządzanie zasobami ludzkimi, admnistracjam, ekonomia, finasne - preferowane kierunkipreferowana znajomość j. angielskiego B1

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy