Pracownik ds. badań terenowych(nr 4972)

  1. Praca Toruń
  2. Oferty pracy
  3. Pracownik ds. badań terenowych(nr 4972)
Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/4972
OBOWIĄZKI:
prace pomocnicze przy wykonywaniu terenowych prac geologicznych i geotechnicznych (wiercenia, sondowania), obsługa wiertnic samochodowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

akceptacja pracy na otwartym terenie, akceptacja pracy w warunkach delegacyjnych, wymagane minimum prawo jazdy kat. B, wskazana podstawowa umiejętność napraw pojazdów mechanicznych, nie jest wymagane wykształcenie kierunkowe ani też doświadczenie zawodowe w branży, pracodawca przewiduje uzyskanie wymaganych umiejętności w trakcie wykonywania pracy.

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy