Praca: Pracownik biurowy (nr 1792)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Pracownik biurowy (nr 1792)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/1792
OBOWIĄZKI:
legalizacja pracy i pobytu cudzoziemców, rekrutacja pracowników cudzoziemskich, obsługa biura, korzystanie z portali społecznościowych, obsługa urządzeń biurowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali pracownicy obsługi biurowej
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: obsługa urządzeń biurowych
Uprawnienia: Obsługa komputera
Uprawnienia: Umiejętność obsługi urządzeń biurowych

Wymagania inne:

mile widziane wykształcenie średnie, znajomość procesów rekrutacji oraz legalizacji pracy i pobytu cudzoziemców w Polsce, obsługa urządzeń biurowych tupu drukarka, skaner, laptop itp.; znajomość portali społecznościowych, znajomość języka rosyjskiego i ukraińskiego.

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy