Praca: Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Wąbrzeźnie
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Wąbrzeźno
Numer: StPr/21/0124
OBOWIĄZKI:
1.Przechowywanie żywności (sprawdzanie terminu przydatności, użytkowanie urzadzeń do przechowywania żywności).2.Przygotowywanie półproduktów i obróbka artykułów spożywczych. 3. Sporządzanie potraw i napojów. 4. Dekorowanie potraw. 5. Zapoznanie się ze sprzętem i urządzeniami wykorzystywanymi w kuchni. 6. Utrzymanie czystości naczyń i sprzętu w kuchni. Miejsce odbywania stażu: Hotel Rondo Sp. z o.o. ul. Mikołaja z Ryńska 11A, 87-200 Wąbrzeźno
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Podstawowa wiedza z zakresu gastronomii.Oferta skierowana do osób bezrobotnych do 30 roku życia zarejestrowanych w PUP w oparciu o Indywidualny Plan Działania.

Miejsce pracy:

Wąbrzeźno

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wąbrzeźnie