Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Toruń
Numer: StPr/24/0663
OBOWIĄZKI:
POMOC W PRZYGOTOWYWANIU POSIŁKÓW I OBSŁUDZE PIECA TANDOR
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: hindi (hinduski), w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: 2 lata doświadczenia zawodowego

Wymagania inne:

WYMAGANE 2 LATA DOŚWIADCZENIA W ZAWODZIE POMOC KUCHENNA. ZNAJOMOŚĆ I TAJNIKI KUCHNI INDYJSKIEJ ORAZ OBSŁUGA PIECA TANDOR. MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ J. ANGIELSKIEGO. PRZEWIDYWANY OKRES ZATRUDNIENIA 2 LATA. RÓWNOWAŻNY SYSTEM CZASU PRACY. PRACA 40 GODZIN W TYGODNIU WG. USTALONEGO GRAFIKU W GODZINACH POMIĘDZY 6:00 - 2:00. WYMAGANA ZNAJOMOŚĆ J. HINDII/MILE WIDZIANA J.ANGIELSKIEGO PONIEWAŻ MENAGER I SZEF KUCHNI POSŁUGUJĄ SIĘ TYMI JĘZYKAMI I NIE MÓWIĄ PO POLSKU.

Miejsce pracy:

Toruń

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia