Praca: Operator wtryskarki (nr 0513)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Operator wtryskarki (nr 0513)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/0513
OBOWIĄZKI:
Opis stanowiska: - obsługa tryskarki,- dbałość o poprawne funkcjonowanie wtryskarki,- przebieranie elementów z tworzyw sztucznych;- pakowanie wyrobów. Wynagrodzenie uzależnione od doswiadczenia na podobnym stanowiskuOferujemy: - praca w firmie o stabilnej pozycji na rynku- zatrudnienie w ramach umowy o pracę- pracę w systemie 2 -zmianowym - wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia na podobnym stanowisku- pakiet szkoleń wprowadzających i wsparcie ze strony przełożonego na każdym etapie zatrudnienia
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wymagania: - doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata,- czytanie rysunku technicznego,- umiejętność pracy w zespole, - sumienność i obowiązkowość.

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy