Praca: Operator / ustawiacz maszyn cnc (nr 0514)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Operator / ustawiacz maszyn cnc (nr 0514)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/0514
OBOWIĄZKI:
Opis stanowiska: - obsługa maszyn CNC,- wymiana narzędzi, uzbrajanie i ustawianie maszyny,- wykonywanie detali wg rysunku technicznego,- kontrola i dbanie o jakość wytwarzanych detali.Oferujemy: - praca w firmie o stabilnej pozycji na rynku- zatrudnienie w ramach umowy o pracę- pracę w systemie 2/3 -zmianowym - wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia na podobnym stanowisku- pakiet szkoleń wprowadzających i wsparcie ze strony przełożonego na każdym etapie zatrudnienia
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wymagania: - doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata,- dobra znajomości rysunku technicznego,- umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi: mikrometrem, suwmiarką,- umiejętność dobrej komunikacji i współpracy w zespole.

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy