Praca: Operator urządzeń transportu bliskiego (nr 1930)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Operator urządzeń transportu bliskiego (nr 1930)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/1930
OBOWIĄZKI:
wykonywanie prac magazynowych, obsługa urządzeń transportu bliskiego, przyjmowanie i wydawanie materiałów, układanie i rozmieszczanie wyrobów hutniczych, utrzymywanie porządku na hali.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali pracownicy do spraw transportu
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą
Uprawnienia: znajomość procesów magazynowych
Uprawnienia: Obsługa wózków widłowych.

Wymagania inne:

mile widziane wykształcenie średnie, znajomość branży stalowej i wyrobów hutniczych, umiejętność obsługi urządzeń transportu bliskiego.

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy