Praca: Operator tokarki CNC

www.ds-partners.pl

DS-PARTNERS jest firmą produkcyjną i narzędziową, specjalizującą się w obróbce skrawaniem oraz produkcji i regeneracji narzędzi skrawających.

W związku z rozwojem przedsiębiorstwa poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator tokarki CNC
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Opis stanowiska:
  • Przygotowanie obrabiarki do pracy
  • Obsługa i programowanie tokarek CNC
  • Dobór narzędzi skrawających
  • Kontrola jakości wykonanych detali
Wymagania:
  • Doświadczenie jako operator tokarki CNC z umiejętnością programowania z pulpitu maszyny - min. 2 lata
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • Dobra organizacja i dyscyplina pracy
  • Gotowość pracy w systemie zmianowym
  • Otwartość oraz umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • Dobre warunki płacowe
  • Pracę w zespole młodych i ambitnych osób
  • Możliwość rozwoju zawodowego