Operator obrabiarek sterowanych numerycznie

  1. Praca Toruń
  2. Oferty pracy
  3. Operator obrabiarek sterowanych numerycznie
Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia
Miejsce pracy: Toruń
Numer: StPr/24/1553
OBOWIĄZKI:
Obsługa maszyn typu CNC, przygotowywanie stanowiska pracy (zaznajamianie się z rysunkiem technicznym lub wzorcem, przygotowywanie narzędzi do pracy);ustawianie parametrów i nadzorowanie pracy obrabiarek sterowanych numerycznie; uruchamianie i zatrzymywanie obrabiarek;wykrywanie nieprawidłowości w pracy obrabiarek i usuwanie drobnych usterek.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: urdu, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: hindi (hinduski), w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: obsługa komputera - pakiet programów office
Uprawnienia: AutoCad - projektowanie komputerowe
Uprawnienia: doświadczenie w pracy w zespole

Wymagania inne:

[Inne] : Zespół pracowników firmy wraz z szefem tworzą głównie obcokrajowcy którzy posługują się ww językami,wymagana znajomość dwóch języków obcych angielskiego i urdu lub hindi w zaznaczonym poziomie.Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku przy obsłudze maszyn.

Miejsce pracy:

Toruń

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia