Zajmujemy się kompleksowym dostarczaniem rozwiązań z zakresu HR. Stoi za nami Grupa Personnel Service, jeden z liderów rynku zatrudnienia w Polsce. W ramach grupy od kilkunastu lat prowadzone są największe projekty rekrutacyjne dla czołowych marek. Współpracujemy z przedsiębiorstwami z wielu sektorów, w tym z automotive, RTV/AGD i przemysłu ciężkiego.

Operator Maszyn Produkcyjnych
Miejsce pracy: Solec Kujawski
Zadania:
  • przygotowywanie materiału oraz urządzeń do powlekania wyrobów papierowych
  • obsługa, nadzór oraz dbałość o stan techniczny maszyn
  • kontrola procesu produkcyjnego
  • utrzymywanie porządku w obszarze obsługiwanej maszyny
  • dbałość o planową realizację zleceń produkcyjnych
Wymagania:
  • prawo jazdy, kat. B
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • umiejętność pracy w zespole
  • dokładność oraz sumienność
  • mile widziane: doświadczenie na podobnym stanowisku i umiejętność obsługi wózka niskiego składowania
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę – bez pośredników!
  • komfortowe warunki pracy + system premiowy
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych