Praca: Monter urządzeń technicznych

Ogłoszenie numer: 4438890, z dnia 2021-04-09

Firma UNILIFT Sp. z o.o. sp.k. – firma z 35-letnią tradycją, producent systemów zasilań odbiorników ruchomych stosowanych w różnych gałęziach przemysłu a głównie w przemyśle budowy urządzeń dźwignicowych, zatrudni osoby na stanowisku:

Monter urządzeń technicznych

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz

Opis stanowiska

  • montaż produktów UNILIFT
  • przygotowanie i kompletowanie zamówień do wysyłki
  • drobne prace ślusarskie z możliwością obsługi maszyn i urządzeń produkcyjnych w ramach posiadanych umiejętności i kwalifikacji

Wymagania

  • umiejętność pracy minimum narzędziami ręcznymi
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją i rysunkiem technicznym
  • mile widziane wykształcenie techniczne
  • umiejętność pracy w zespole
  • sumienność, obowiązkowość, uczciwość
  • gotowość podnoszenia kwalifikacji i kompetencji w zakresie produktów UNILIFT
  • uprawnienia eksploatacyjne do obsługi wózka widłowego będą dodatkowym atutem

Oferujemy

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • umowę o pracę w systemie 1-zmianowym, w pełnym a także częściowym wymiarze godzin
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji, rozwoju zawodowego oraz awansu
  • pracę w przyjaznym i zgranym zespole

Wymagane dokumenty:

  • CV
  • list motywacyjny