Praca: Monter szyb samochodowych (nr 0917)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Monter szyb samochodowych (nr 0917)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/0917
OBOWIĄZKI:
montaż szyb samochodowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: rosyjski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: biegła obsługa programów komputerowych; umiejetność pracy samodzielnej i w zespole; rzetelność, dokładność i systematyczność, komunikatywność i wysoka kultura osobista,
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: zdolności manualne
Uprawnienia: praca z klejami i montowaniem szyb

Wymagania inne:

mile widziane wykształcenie średnie, znajomość branży szyb samochodowych, doświadczenie w demontażu tapicerek, znajomość kodów stosowanych w katalogach szyb samochodowych (EUROCODE)

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy