Monter instalacji sanitarnych i grzewczych

  1. Praca Toruń
  2. Oferty pracy
  3. Monter instalacji sanitarnych i grzewczych

Ogłoszenie numer: 6922482, z dnia 2022-05-11

Przedsiębiorstwo Remontowo – Budowlane „AGAD” Sp. z o.o

Ul. Chrzanowskiego 23b, 87-100 Toruń

Zatrudni osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Toruń

Opis stanowiska

  • montaż instalacji sanitarnych i grzewczych według projektu
  • instalacja rur
  • układanie przewodów kanalizacyjnych
  • montaż systemów podtynkowych i armatury sanitarnej

Wymagania

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • doświadczenie w zawodzie
  • znajomość materiałów i technik montażowych
  • umiejętność posługiwania się elektronarzędziami

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w renomowanej Firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego