Praca: Młodszy konsultant klienta (nr 1634)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Młodszy konsultant klienta (nr 1634)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/1634
OBOWIĄZKI:
Co będzie należało do Twoich obowiązków?- Przyjmowanie zgłoszeń od klienta zewnętrznego- Przeprowadzenie wywiadu według posiadanych instrukcji i wiedzy o produkcie- Klasyfikacja zgłoszeń według karty serwisowej produktu i klienta- Potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia do klienta zewnętrznego- Adresowanie zgłoszeń do odpowiedniej grupy funkcjonalnej- Monitorowanie czasu reakcji i czasu rozwiązania zgłoszeniaCo możemy Ci zaoferować? - Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku IT- Pracę w projektach na rzecz największych banków krajowych i zagranicznych- Możliwość zdobywania doświadczenia oraz awansu na Analityka lub Testera - Elastyczny czas pracy - Możliwość pracy zdalnej- Prywatną opiekę medyczną - Ubezpieczenie na życie- Aktywność sportową (pakiety sportowe)- Bogaty wachlarz świadczeń socjalnych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), informatyczne
Uprawnienia: obsługa pakietu MS OFFICE

Wymagania inne:

Czego oczekujemy?- Wykształcenia wyższego o kierunku informatyk, bankowość, ekonomia, lub pokrewne- Umiejętności prowadzenia rozmów z klientem- Umiejętności pracy w zespole - Komunikatywności, skrupulatności, łatwości nawiązywania kontaktów- Znajomości pakietu Office oraz obsługi aplikacji przez przeglądarki internetowe

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy