Praca: Mistrz oddziału spawaliczo- montażowego (nr 0259)

Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu
Mistrz oddziału spawaliczo- montażowego (nr 0259)
Miejsce pracy: Inowrocław
Numer: StPr/21/0259
OBOWIĄZKI:
organizowanie i nadzorowanie pracy podległych pracowników, prowadzenie nadzoru nad realizacją procesów technologicznych powierzonych robót z uwzględnieniem jej ekonomicznej opłacalnosci, nadzorowanie działań w zakresie terminowego świadczenia usług, weryfikowanie i kontrola przez współpracę z działem kontroli jakościusług oraz wyrobów wracających z kooperacji przed przekazaniem do dalszego przetwarzania w procesie produkcyjnym, nadzorowanie i kontrolowanie realizacji działań podejmowanych w ramach bezpieczeństwa i higieny pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

-wykształcenie średnie techniczne/wyższe technniczne -doświadczenie min. 3 lata-znajmość rysunku technicznego-znajomość obróbki ślusarskiej, obróbki skrawaniem-znajomość dziedziny spawalnictwa-pracowitość, dyspozycyjność, lojalność

Miejsce pracy:

Inowrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu