Praca: Magazynier (nr 1034)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Magazynier (nr 1034)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/1034
OBOWIĄZKI:
przyjmowanie towaru do magazynu, zapewnienie odpowiednich warunków przechowywania, uczestnictwo w odbiorze ilościowym i jakościowym, wydawanie środków i materiałów na podstawie dowodów rozchodowych, prawidłowe oznakowanie towarów, udział w inwentaryzacjach, sporządzanie dokumentacji magazynowej, odpowiedzialność materialna za powierzone towary.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Magazynier (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 4)
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

mile widziane wykształcenie średnie/zawodowe oraz 4 miesiące doświadczenia zawodowego, znajomość gospodarki magazynowej i sporządzania dokumentacji, gotowość wykonywania pracy w systemie trzyzmianowym.

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy