Praca: Magazynier-kierowca(nr 1237)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Magazynier-kierowca(nr 1237)
Miejsce pracy: Solec Kujawski
Numer: StPr/21/1237
OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie dostaw towaru-wyładowywanie dostaw z aut ciężarowych Planowanie wykorzystania przestrzeni magazynowej i rozmieszczenie towaru, rozkładanie towaru w magazyniePrzenoszenie, przygotowywanie zamówień dla klientówSprawdzenie zgodności przygotowywanych do wysyłki towarów z fakturąCzynności związane z wysyłką towaru, załadunek zamówień do aut dostawczych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą
Uprawnienia: prowadzenie samochodu (prawo jazdy kategorii B)

Miejsce pracy:

Solec Kujawski

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy