Praca: Magazynier (1647)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Magazynier (1647)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/1647
OBOWIĄZKI:
przyjmowanie towarów do magazynu, uczestnictwo w odbiorze ilościowym i jakościowym, sporządzanie odpowiedniej dokumentacji, wydawanie towarów z magazynu na podstawie dowodów rozchodowych; rozmieszczanie i układanie przyjętych towarów na wyznaczonej powierzchni magazynowej, zabezpieczania ich przed zepsuciem, zniszczeniem i kradzieżą, prawidłowe oznakowanie składowanych towarów, przestrzeganie terminów ważności i trwałości towarów oraz terminów zwrotu opakowań, utrzymywanie porządku i czystości w magazynie, przejezdności dróg transportowych, eksploatacyjnych i pożarowych, przestrzeganie zasad bezpieczeństwa ppoż, prowadzenie dokumentacji magazynowej przy użyciu programów komputerowych lub metodami tradycyjnymi, organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami BHP, ochrony ppoż, ochrony środowiska i ergonomii.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Magazynier (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 2)
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: Obsługa komputera

Wymagania inne:

mile widziane 2-3 miesiące doświadczenia zawodowego i wykształcenie średnie, umiejętność zapewnienia odpowiednich warunków przechowywania i wydawania środków i materiałów, znajomość prowadzenia odpowiedniej dokumentacji technicznej, gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym i w brygadach międzynarodowych (mile widziana znajomość języka ukraińskiego lub/i rosyjskiego), gotowość do pracy w niepełnym wymiarze czasu (1/2 etatu).

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy