Praca: Lakiernik samochodowy sekcji wsparcia technicznego wydziału transportu(nr 0338)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Lakiernik samochodowy sekcji wsparcia technicznego wydziału transportu(nr 0338)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/0338
OBOWIĄZKI:
Podstawowe zadania na stanowisku :- Ustalanie zakresu naprawy lakierniczej- Kompleksowa naprawa lakiernicza pojazdów samochodowych na podstawie kart pracy lub kosztorysów z firm ubezpieczeniowych; w tymm.in. przygotowanie pojazdu do naprawy, dobranie koloru lakieru, wygładzanie z chropowatości, malowanie podkładowe, suszenie powłok, polerowanie po utwardzeniu, lakierowanie właściwe, nakładanie powłoki lakierniczej na przygotowaną powierzchnię- Oklejanie nadwozia foliami z oznakowaniem policyjnym- Utrzymanie urządzeń i narzędzi lakierniczych w wysokiej sprawności- Rozliczanie się z magazynem części i akcesoriów samochodowych z pobranych części, podzespołów i materiałów eksploatacyjnych niezbędnych do wykonania naprawy lub obsługi - Odpowiedzialność za skutki wynikłe z niewłaściwej naprawy sprzętu transportowego - Udział w szkoleniach organizowanych w ramach doskonalenia zawodowego - Przestrzeganie obowiązujących przepisów p.poż., bezpieczeństwa i higieny pracy, regulaminu pracy i premiowania
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie: zawodowe Wymagania niezbędne na stanowisku:- Prawo jazdy kat. B- Staż pracy na stanowisku lakiernika samochodowego co najmniej 2 lataWymagania pożądane na stanowisku pracy:- Doświadczenie w lakierowaniu nadwozi i jego elementów różnymi lakierami- Zdolności manualne- Spostrzegawczość i dokładność- Zdolność do kreatywnego myślenia

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy